Akrep Burcu

Akrep Burcunun Astrolojideki Yeri

Gezegenlerin ve yıldızların insanlar üzerindeki etkisinin yorumlanmasına astroloji denir. On iki burç vardır. Akrep de bu burçlar arasında yer alır. Akrep burcu insanları hayatta tutkuyla yaşayan insanlardır. Bakışlarından gücünü, nefret veya sevgisini anlayabilirsiniz. Kendini beğenmiş insanları sevmezler ve hep kendi bildiklerini yaparlar. Her şeye kolay kolay inanmazlar şüphecidirler. Eğer bir şeylere inanıyorlarsa sonuna kadar savunurlar. Çalışmalarında gösterişten uzak olmayı tercih ederler ve çok özenli bir şekilde çalışırlar. Akreplerin hayatında cinsellik önemli bir yer tutar. Akreplerin ölüm korkusu yoktur.

Akreplerin Genel Fiziksel Özellikleri

Akrepler genellikle yuvarlak yüzlü orta veya uzun boyda olurlar. Çekici gözleri ve bakışları, koyu ve dalgalı saçları vardır. Çok fazla eleştirilirler. Gizemli yapıları ve derin duyguları vardır. Duygularını yoğun yaşadıklarından kıskançlıkları da şiddetli bir hal alabiliyor. Duygularını içlerine attıklarından zarar görürler. En zor hastalıklara yakalanabilirler. Akreplerin mide ve cinsel organları en hassas organlarıdır. Akrepler beyin gücüne inanırlar ve hastalandıklarında kendilerini bu şekilde iyileştirebilirler. Her türlü hastalığı kolay bir şekilde atlatmayı başarabilirler.

Akrep Burcu Kadını

Akrep kadınının güçlü sezgileri vardır. Aynı zamanda çok cazibeli ve akıllılardır. Akrep burcu sahip olamadıklarını kıskanmaya meyillidir. Yumuşak başlı görünebilirler ama kibirlidirler. Akrep burcu yalan söylenmesine tahammül edemezler ve yalan söylenen ortamdan uzaklaşmak isterler. Çünkü dürüst olmak onlar için çok önemlidir. Akrep kadını gururludur ve doğru bildiğinden asla şaşmaz. Kendisine yapılan hiçbir kötülüğü unutmaz, intikam duygusu çok fazladır. Doğal bir cazibesi vardır, karşı cinsi çabuk etkiler. İlişkilerde sevgi ve saygıya önem verir, partnerini aşırı derecede kıskanır. Sorumluluk sahibidir, çocuk istememesine rağmen çocuk sahibiyse sorumluluk almayı iyi bilir.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep erkekleri dışarıdan neşeli gibi görünmelerine rağmen karamsar bir dünyaları vardır. Arzulu ve duygusaldırlar. Yemeğe ve cinselliğe çok düşkünler. Akrep erkeği herkese kolay kolay güvenmez, şüphecidir. Arkadaşlık ilişkileri onlar için önemlidir. Fedakâr ve kararlılardır. Akrep erkeğinin de çarpıcı bakışları vardır. Adeta insanların içlerini okurlar. İlişkilerinde sahiplenici, kıskanç ve uyumludurlar. İyi bir eş ve baba olurlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir