Bakırköy ‘de bilindiği üzere pek çok fal çeşidi vardır. Su falı da bu fal çeşitlerinden bir tanesidir. Diğer fallara kıyasla su falı bakılması en zor fal türüdür. Çünkü su falı için özel bir bilgi ve güç gerekmektedir. Kısacası her önüne gelen su falına bakamaz. Bakırköy su falında da işinde uzman kişilerce bakılmaktadır. Su falına bakan kimseler bir takım esmalar veya hüddamlar aracılığı ile su falına bakmaktadırlar.

İşte tam da bu yüzden su falına bakanların su ile ruhen iletişime geçtikleri söylenmektedir. Su falına baktırmak isteyenler muhakkak bu konuda uzman olan kimselere gidip baktırmalıdırlar. Tam da bu noktada Bakırköy su falının önemi bir kere daha ortaya çıkmaktadır.

Bakırköy Su Falı Hizmetleri

Su falının ne kadar hassas, zor ve uzmanlık gerektiren bir fal olduğunun farkındalığı ile hareket eden Bakırköy su falı ailesi son derece titiz davranmaktadır. Bakırköy su falı, su falında uzman, hisleri güçlü, enerjileri yüksek kimseler tarafından bakılmaktadır. Aksi takdirde su falının hiçbir manası olamaz. Su falına bakanlar su ile iletişime geçebilecek kabiliyette olan kimselerdir. Bakırköy su falında geleceğinize dair bir takım kopyalar ve yönlendirmeler elde edebilirsiniz.

bakırköy su falı nedir

Su Falına Nasıl Bakılır?

Her falcının su falına bakamayacağı bilinen bir gerçektir. Açıkçası su falına bakacak yetenekteki insan sayısı çok da fazla değildir. Bu yüzden su falına bakacak olan kişinin çok iyi araştırılıp seçilmesi gerekmektedir. Müracaat edilecek ehil kişinin takip ettiği bir takım yollar vardır. Bu yolları sırası ile ifade edecek olursak:

 • Bir bardağa, tasa ya da kaba su doldurulur.
 • Bardağa ya da su neye doldurulduysa, su falına bakan kişi baktıran kimseye bir takım sorular yöneltir.
 • Sorulan soruların doğru bir şekilde yanıtlanması falın gidişatı için önemlidir. Sorulara yanıtlar verildikçe bazı ayetler ve esmalar okunmaktadır.
 • Bakırköy su falında duaların okunmasının ardından fala bakan suya çok iyi bir şekilde odaklanmaktadır.
 • Su falında konsantrasyonun elde edilebilmesi için ortamın sessiz olması gerekmektedir.
 • Su falına bakılırken tercihen mum ışığında olunması yerinde olacaktır.
 • Tamamen uygun ortam sağlandığında su yüzeyinde metafizik varlıklar bir takım şekiller oluşturmaya başlar.
 • Doğaüstü varlıkların su yüzeyinde oluşturduğu şekillere odaklanan Bakırköy su falcısı oluşan şekilleri yorumlamaya başlar.
 • Yukarıda da ifade edildiği üzere bu yorumlamayı metafizik varlıklarla iletişime geçen kimseler yapabilirler.
 • Gün içinde şekillerin 3 kez yorumlanması yararlı olacaktır.
 • Fala bakım aşamalarının tamamlanmasının ardından fala baktıranların hayatlarındaki tüm detaylar Bakırköy su falında ortaya çıkmış olur.
bakırköy su falı duası

Ücretsiz Su Falı Gerçek Midir?

Su falının ne kadar büyük yoğunlaşma, bilgi, deneyim ve birikim gerektiren bir fal olduğu göz ardı edilemez bir gerçektir. Bu sebeple su falı bakmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Pek çoğunun aklında “su falı gerçek mi?” sorusu geçmektedir. Bakırköy su falı tamamen gerçek, zorlu ve uzmanlık gerektiren bir durumdur.

Günümüzde maalesef sırf insanların paralarını elinden alıp kazanç sağlamak isteyen, su falı uzmanı olduğunu iddia eden kötü niyetli kimseler de vardır. Hatta diğer bazı fallar gibi su falı da artık internet ortamında önüne gelen tarafından yapıldığı iddia edilen bir konuma gelmiştir. Bu kadar güç bir bakımı olan Bakırköy su falının her yerde bu kadar basitçe bakılamayacağının kesinlikle bilinmesi gerekmektedir. İşte bu yüzden her ücretsiz su falı bakılır diye ortalıkta dolanan, reklam yapılan kimselere ya da internet sitelerine itimat edilmemesi gerekmektedir.

Çünkü buralarda rastgele bakılan falların gerçekliği söz konusu değildir. Ayrıca su falında metafizik varlıkların verdiği bilgiler doğrultusunda fala baktıran kimsenin hayatı ile ilgili su falına bakan kimse bir takım yönlendirme ve tavsiyelerde bulunur. Hiç kimse kendi hayatı ile ilgili gelişi güzel yönlendirme ve tavsiyeler almak istemez. Çünkü bu durumda fala baktıran insanın hayatında olumsuz şeylerin ortaya çıkması söz konusudur ki bunu kimse istemez!

bakırköy su falına nasıl bakılır

Su Falında Dua Okunur Mu?

Su falına bakılırken okunması gereken ayetler ve dualar vardır. Bu ayet ve dualar sayesinde etkileşime geçilmektedir. Bu ayet ve duaları teferruatına girmeden ifade edelim. Besmele ile başlamak kaydıyla Ayete’l Kürsi olarak bilinen Bakara suresinin 255. Ayeti okunur. Mendel duası diye bilinen dua okunur. Ve Cin suresinden bir takım ayetler okunur. Bakırköy su falı bu okumaların ardından metafizik varlıklar ile iletişime geçilir ve su yüzeyinde meydana gelen motifler yorumlanır.

Bakırköy Su

Evde Su Falına Bakılır mı?

Su falına bakılacak yerin ev, dükkân, cafe v.b olmasından daha ziyade sessiz bir ortam olması ve mum ışığında fala bakılması gerekmektedir. Bu koşulların sağlandığı her yerde su falında uzman kişiler su falına bakabilmektedirler. Bakırköy su falı bunun için uygundur. Yani su falı için mekân sessiz ve mum ışığında olması kaydı ile pek fark etmemektedir.

water fortune telling

İnternet Üzerinden Su Falına Bakılabilir mi?

Günümüzde yaygınlaşan bir uygulama olduğu için internet üzerinden su falı konusuna da değinmek gerekir. Bakırköy su falında evet internet üzerinden de su falına bakılabilmektedir. Fakat kişisel bilgiler verildiği için güvenilir fal siteleri tercih edilmelidir. Güvenlik problemi yaşamamak adına bu konuda hassas davranmak, su falına bakacak medyumu, falcıyı ya da internet sitesini seçerken çok titiz davranmak gerekmektedir. Bir diğer hizmetimiz hakkında bilgi almak için linke tıklayınız. https://www.bakirkoyfalkafe.com/bakirkoy-iskambil-fali/