Bakırköy sütlü kahve olarak ünlü medyumlarımız Neslihan ve Derin Nalan hanım sizlere eşsiz bir yıldızname bakımı sunmaktadır. Peki nedir bu yıldızname, temeli neye dayanmaktadır? İnsanlar yüzyıllardır gelecekleri hakkında bilgi edinmek istemektedirler. Çünkü bilinmeyen insan gibi bir varlık gibi hem merak uyandırmaktadır, hem de korkutucu olmaktadır.

Bu hiss içerisinde bulunan insan daima kendi ve çevresindekilere dair hayatı ve olacakları sorgulamış. Bunları anlamlandırmaya çalışarak geleceği hakkında çıkarımlarda bulunmuştur. Bazı altıncı his ile bu tahminlerde bulunurken bazıları fal vb araçlar ile değişik yöntemler kullanmışlardır. Zira yıldızname bunların tümünden çok daha farklı ve gerçekçi bir bakım uygulamasıdır.

Kişinin doğum tarihi, doğum saati, burcu, ebcet değeri, sonucunda çıkarılan karakteristik özellikleri ile genel geçer bir bilgi elde edilir. Yıldızname uygulamasında kart, kahve gibi materyaller yerine nurani ilim, dua, ebcet ve cifir ilmi gibi yöntemler kullanılarak detaylı bir işlem yapılır. Kalp gözü ile bilgilerin yorumlanmaya çalışıldığı yıldızname de dinsel fikirler de öne çıkar.

bakırköy yıldızname nasıl bakılmalı

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldıznâmelerde yedi gezegen, on iki kamerî ay ve on iki burcun esas alındığı bir sistemden bahsedilir. Yıldıza bakanın görevi yıldızına baktıranla gök cisimleri arasındaki gizli ilişkiyi bulmaktır. Burcun yer aldığı ayı bilmek için hazırlanan tablolarda o kişinin doğum günü işaretlenir ve doğum saati bulunur.

Elde edilen bu bilgi ışığında yıldıznamesi bakılan kişinin burcuna ve doğum saatiyle hareket edilerek yükselen burcu bulunur. Bilindiği üzere klasik Zodyak ve islami Zodyak da gökyüzü 12 bölüme ayrılır. Her bölüm bir burcu temsil eder. Böylece doğum saatine denk gelen Zodyak haritasındaki öne çıkan burcu öz burç olarak yıldıznamede kişisel bilgilerin tanımlanması ve yorum açısından büyük önem arz eder.

bakırköy yıldızname nedir

Yıldızname Hangi Konularda Bilgi Verir?

Yıldızname genel olarak hayatımızın tümü hakkında detaylı ve kusursuz bilgiler sunar. Evlilik hayatı, karıkoca ilişkileri, kısmet, büyü, basiret bağlanması gibi alanlarda özellikle bayan ve erkeklerin ilk tercihi Bakırköy yıldızname bakımının en iyi sunulduğu sütlü kahvedir. Sütlü kahve’ye gelen misafirlerimiz sadece Bakırköy yıldızname hizmetleri altında kadın erkek ilişkilerini değil aynı zamanda maddi kazanç, gelir, sağlık gibi insan hayatı için büyük önem arz eden konular hakkında da bilgi almaktadırlar.

bakırköy yıldızname uygulaması

Neden Sütlü Kahvede Baktırmalıyım

Bakırköy yıldızname merkezi olan ve bu işlemi hakkıyla yapan sütlü kahvedeki ünlü medyumlarımız Neslihan ve Derin Nalan hanımlar. Sizlere hayatınızdaki tüm tabloyu olumlu ve olumsuz enerjileri, metafizik anlamdaki durumunuzu, geleceğe dair tüm beklenti ve sorularınızı Bakırköy yıldızname bakımı ile cevaplandırıyoruz. Ebcet hesaplamasına göre yapılan yıldızname Bakırköy başta olmak üzere tüm ilçe ve illerden yoğun talep alan sütlü kahvenin sizlere sunduğu bir işlemdir. Bir diğer hizmetimiz hakkında bilgi almak için linke tıklayınız. https://www.bakirkoyfalkafe.com/bakirkoy-medyum/