terazi burcu

Terazi Burcu Neden Korkar

Hava grubuna bağlı olan terazi burcu diğer burçlara kıyasla kendini kararsızlıkları ve hoş güzellik/yakışıklılıklarıyla ön plana çıkarır. En önem verdiği şey duruşu ve güzelliği olan terazi burcunun ilgi en büyük arzusudur. Bir terazi burcu ilgisiz yapamaz. Erkek ve kadın özelliğine göre bazı özellikleri yer yer değişiklik gösterse de ilgi bu ikisinde de ilk sırayı çeker.

Terazi burcu erkeği

Terazi burcu erkeğinin en belirgin özelliği tembel olmasıdır. Bir terazi burcunun bir şeyler yapmaya başlaması için kendi isteğinin olması şarttır. Tüm astroloji yorumcularına göre terazi erkek ve kadını güzellik ve yakışıklılıklarıyla girdiği ortamda istemsiz bir şekilde dikkat çeker. Her ne kadar dengesiz bir burç olarak görülse de terazinin dengesi kendinedir. Aşırı mantıklı davranın terazi erkeği karşısında hatasız olmak neredeyse imkansızdır.

Terazi burcu kadını

Terazi burcu kadını hem mantık hem güzelliğiyle tüm burçlara fark atacak durumdadır. Girdiği ortamda her zaman konuşulan insan olması insanlardaki merakı her zaman arttırır. Terazi burcu kadının ölçülü ve mesafelidir. İnsan ilişkileri onun için kolay olmasa da bu durumu başarmış zorluk yaşamamıştır. Bir terazi kadını ilişki durumunda asla ilk adımı atmaz. Sebebi çok gururlu olmalarıdır. Bu gurur terazi burcu kadını için yer yer sıkıntılara yol açsa da gurur onların kaybedilemez silahıdır.

Terazi burcu neden korkar?

Bir terazi burcunun kuşkusuz en çok korktuğu şey yalnız ve ilgisiz kalmaktır. Her ne kadar yalnız kalmayı seven bir burç olsa da onlara göre yalnızlık korkunçtur. Onlar yalnız kalmayı tercih etmezler. Her zaman kalabalık anları ve eğlenmeyi severler kafalarını dinlemek istediklerinde yuvalarına kendileri çekilir. Terazi erkek ve kadının ikinci en çok korktuğu şey ilgisiz kalmalarıdır. Terazi burcuna ilgi arsızı desek yanlış olmaz. Onlar ilgisiz yapamazlar. İlgisiz kaldıkları an ilgi görebilecekleri başka yollar ararlar. Bu her ortamda konuşulmaları istemsiz dikkat çekmelerinin bir yansıması olsa da başlarına iş açabilir. İlgisiz kalan bir terazi kadını erkek tarafından terk edilmeyi beklemez terk eder. Ona göre bu büyük bir hatadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir